שאלות ותשובות

כל עוד אתם בגיל הנכון, כולם מוזמנים להירשם לטיולים – זוגות, חברים, נשואים עם או בלי בני הזוג שלהם וכמובן גם רווקים ורווקות’.
אם במהלך הטיול יצא והכרתם את החצי השני שלכם, איזה כיף! אבל אין זו מטרת הטיול, אנו פה כדי לגלות עולם ולהכיר חברים חדשים…

בהחלט כן!
לכל קבוצה יש הגבלת גילאים שונה. לרוב הטווח הוא 26-44, כאשר המטרה היא לרשום כמה שיותר אנשים בעלי גיל ממוצע דומה. יחד עם זאת אנחנו תמיד בודקים את האופציות להוציא קבוצות שונות(צעירים יותר/סטודנטים/מבוגרים וכו’) אז המשיכו לעקוב אצלנו לעדכונים.

לרוב הגיל הממוצע עומד על 35, אבל זה משתנה מטיול לטיול.

במידה ולא הגעת עם שותף לחדר מראש (נרשמתם עם חבר / בן זוג / ביקשתם חדר לבד – בתוספת תשלום), אנו דואגים לשדך בין חברי הקבוצה.
חשוב לציין שלא מדובר במיטה זוגית אלה בשתי מיטות יחיד בחדר משותף,
למעוניינים ניתן לקבל חדר יחיד ללא שותף בתוספת תשלום.
אנו דואגים שהשותף לחדר תמיד יהיה מאותו המין כמובן, כלומר גברים ביחד ונשים ביחד. האפשרות היחידה לשיתוף מעורב הוא רק אם ככה נרשמתם לטיול מראש, או אישרתם לנו מראש לשבצכם בצורה שונה.

במידה ונרשמתם אחרונים ולא יהיה אפשרות לשבצכם עם מישהו, תאלצו להוסיף תוספת קטנה על חדר לבד, אנחנו נשתדל לתת הנחה במקרה כזה ולהשתתף איתכם בעלויות של חדר לבד.

השאיפה היא לחצי חצי כמובן, אך לא תמיד זה מתאפשר. אנחנו עושים הכל על מנת שיהיה איזון, כולל יצירת רשימות המתנה כשהרשימה אינה מאוזנת, אך לא נוכל להתחייב שכך יקרה בסוף.

דמי הרצינות נועדו רק להראות שאת/ה רוצים להיות בקבוצה אבל לא בהכרח מקנים מקום בתוך הקבוצה. לאחר רישום החברים אנו בודקים שיש יחס שווה של בנים ובנות/זוגות נשואים או חברים, גיל ממוצע ולפי זה מחליטים בסוף מי נכנס לקבוצה. אם מסיבה כלשהי לא הצלחת להיכנס הפעם לקבוצה דמי הרצינות יוחזרו לך במלואם!

הדמי רצינות הם חלק מעלות הטיול ולא בנוסף לעלות הטיול, תפקידם רק לגרום לכם להיות רציניים כאשר אתם מחליטים להירשם לטיול כי אנחנו סומכים עליכם ותופסים לכם מקום בקבוצה

לא כל הנוצץ זהב, כפי שאמרו חכמינו… לרוב מדובר או בטיסות פחות נוחות, או תנאים פחות טובים (לא כולל אוכל או כניסה לאטרקציות מסוימות, או תנאי לינה ירודים לעומת מה שאתם מקבלים) או במילים אחרות, יש סיבות רבות מדוע עלות הטיול היא כמו שהיא ולרוב זה מתבטא באיכות השירותים והתנאים במהלך הטיול.

ממלאים את טופס הצטרפות הזה ושולחים אותו חזרה אלי במייל mail@barakgroups.com, אין צורך להדפיס אותו, אפשר למלא אותו על המחשב ולהחזירו במייל חוזר.

בטח, לא רק שאפשר אלא שרוב הנרשמים באים ונרשמים לבד לטיולים השונים, אז אין שום בעיה. גם אין מה לפחד, בכל הטיולים יש אחלה של חבר’ה, הטיולים שלנו הרי פועלים בשיטת חבר מביא חבר ולכן כל הנרשמים הם אנשים טובים ואיכותיים כמוכם.

בהחלט כן!

אחרי שאתם נרשמים לטיול ומשלמים עבורו, ניתן לבדוק מול הסוכנות תוספת תשלום עבור שינוי מועדי טיסה ואף מיקום שדה התעופה חזרה. זה הכל תלוי בגמישות החברה אל מול חברת התעופה ובעלות הנוספת שיש לשלם עבור השינויים, בחלק מהמקרים אנו מארגנים את השינוי עבור מספר אנשים (לרוב זה מינימום 10) ואז אין תוספת תשלום כדי לשנות מועד חזרה ארצה.

אנו מנסים לבוא לקראת חברי הקבוצה עד כמה שניתן. אם מכל סיבה שהיא הם לא יכולים לצאת לטיול במועד, בדיוק בשביל זה יש את מדיניות הביטולים וחשוב להכיר אותה לעומק.
בנוסף אנו ממליצים לעשות שני ביטוחים מיד לאחר ההרשמה לטיול
הראשון הוא ביטוח בריאות לחו”ל – זה למעשה ביטוח חובה לכל מטייל שמצטרף אלינו לאחד הטיולים.
והשני , הוא ביטוח ביטול טיסה, זהו ביטוח אופציונאלי, אבל כזה שמאפשר לכם לבטל את הטיול מכל סיבה שהיא ואתם מקבלים את כל הכסף חזרה (לפני תנאי הפוליסה*)

כל מה שלא בסעיף “הטיול כולל” שבתוכנית.
לרוב הטיול כולל כמעט הכל – המטרה שלנו היא שאתם תבואו בראש שקט.

זה המקום להתייעץ עם רופא. אין אנו יכולים להמליץ לכם בנושאי בריאות וזאת יהיה עליכם לבדוק לבד אל מול מרפאת מטיילים.

אנו טסים בדרך הכי זולה/מהירה/נוחה שנוכל למצוא, ולפעמים זה אומר שנטוס דרך קונקשן שמאלץ אותנו לחכות בן 3 ל-4 שעות בן טיסה לטיסה. אנו משתדלים שבכל טיול וטיול המידע יפורסם מבעוד מועד בתוך תוכנית הטיול.

המדריך מחליט בשטח מה עושים ובאיזה יום לפי תנאי מזג האויר ותנאים נוספים שקשורים לחווית טיול המושלמת ולכן יש מצב שאם בתוכנית רשום שהיום הולכים לעשות אטרקציה מסוימת היא תעבור ליום אחר.
בנוסף יש לנו בכל טיול הפתעות – זהו צ’ופר מיוחד שאנו לא מפרסמים ולא מגלים לכם .
זה יכול להיות יום אתגרי שכולל קפיצת באנג’י / סנפלינג / טיפוס קירות וכו’ (רק למי שרוצה כמובן, שום דבר לא חובה) וזה יכול להיות גם ערב שירה סביב המדורה באמצע המדבר…

היות ורוב החברים שבאים לטייל איתנו באים כבודדים, כולם סקרנים לראות מי יהיה חבר בקבוצה ולכן אנו מפרסמים תמונות של החברים, אם במייל אישי בן הנרשמים או באלבום תמונות על הפייסבוק כגון זה:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.189833784537308.1073741829.189829431204410&type=3
ברירת המחדל היא לשים את התמונות של כולם, אם תרצו להישאר ללא תמונה, כל מה שעליכם לעשות הוא רק לבקש.

אנו ממש משתדלים שתמיד יהיה מפגש קבוצה לפני היציאה לטיול, לרוב זה מתקיים כשבוע – שבועיים לפני מועד היציאה. לא חובה להגיע למפגש, וכל האינפורמציה נשלחת גם במייל, אז מה שנוח לכם.

בד”כ אפשר להירשם כל עוד יש מקום בקבוצה או בחלק מן הטיולים עד שחברת התעופה מחייבות אותנו לתת להם שמות של נרשמים, ולכן אי אפשר לחכות לדקה ה 90 וחלק מן הטיולים יסגרו הרבה הרבה לפני כן, אז אל תחכו, אם בא לכם להצטרף, פשוט תרשמו!

אפשר לשלם בכל אחת מהדרכים – במזומן (ביורו בדולר וכמובן שבש”ח)
אפשר בכ.אשראי בריבית של 2% גם אם זה בתשלום אחד, במידה ויותר אז בקרדיט לפי הסדר חברת האשראי שלכם.
אפשר גם בהעברה כספית לחשבון הבנק.
ברק רז
בנק מזרחי טפחות
מספר סניף 413
מספר חשבון 229311
*יש לשלוח תצלום אישור העברה בוואטסאפ או במייל.

או ע”י אפליקציה (Bit / Pay / Paybox)
מחיר הטיול הסופי מושפע משני דברים – שערי מטבע ביום התשלום (שער יציג + 0.1 אג’ לשער להלן שער תיירות), ולפעמים יש תוספת קטנה לקבוצה קטנה, בכל תוכנית מצויין בדיוק מה המחיר לפי עלות גדול הקבוצה.

כל הטיולים פונים לקהל הרחב והם לא “טראקים” ברמה קשה, מקסימום יתפסו לכם השרירים יום למחרת, אבל זה לחלוטין לא מסלולים שלא תוכלו לעשות.
* אלה אם כן מדובר בטיול אתגרי ואז זה כבר סיפור אחר… טיוליים אתגריים יצויינו ככאלה.

במידה ולא ביקשתם משהו מיוחד (נרשמתם עם חבר / בן זוג / ביקשתם חדר לבד – בתוספת תשלום), אני משבץ אותכם בחדר עם חבר נוסף לקבוצה שנרשם לבד מאותו המין, לרוב השיבוץ מתבצע עם מישהו מאותו גיל + מקום מגורים, כדי לאפשר לכם להכיר חברים חדשים על הדרך.

במידה ונרשמתם אחרונים ולא יהיה אפשרות לשבצכם עם מישהו, תאלצו להוסיף תוספת קטנה על חדר לבד, אנחנו נשתדל לתת הנחה במקרה כזה.

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן