סין

12

מספר ימים

6.4

תאריך יציאה

17.4

תאריך חזרה

ככר טיאן-אן-מן , מקדש השמיים, שוק המשי, החומה הסינית, דרך הרוחות, העיר האסורה, בית תה סיני ומפעל לעיבוד פנינים , קליניקה לרפואה סינית עתיקה, ארמון הקיץ, בית חרושת לייצור משי, שוק הפנינים, סיור פנורמי באצטדיון האולימפי ואיזור הבילויים , מדרחוב וואנג פו ג’ין , גבעת הפחם, איזור האומנים 798, מקדש בודהת הירקן , מופע אקרובטיקה, ועד… “חוחאי“

תוכנית הטיול

נפגש בשדה התעופה ונטוס ישיר לבייג’ינג בחברת תעופה סדירה.

תשתדלו לישון במטוס כי היום תצאו לטיול במרכז העיר בייג’ינג

נתחיל את היום בביקור בדרך הרוחות העתיקה ונמשיך לארמון הקיץ, המתחם אשר היה משמש כבית נופש לקיסרים בימי הקיץ החמים. כמו כן אל הארמון נטשה הקיסרית האחרונה של סין יחד עם בנה, הקיסר האחרון של סין, לפני שהתפרקה הקיסרות ב1912. המתחם העצום כולל אגם ענק אשר נחפר בידי אדם וצופה על הארמון והמקדש. נתהלך בדרך אותה הייתה עושה אמו של הקיסר עד לספינת האבן הענקית.

בדרך חזרה אל העיר נעצור במתחם האולמפי של בייג’ינג 2008. נצפה במתקנים מבחוץ- קן הציפור(האיצטדיון האולמפי של בייג’ינג) וקוביית המים(מתחם בריכות השחייה).

כיכר טיאנאנמן, הכיכר הגדולה ביותר בסין ואחד המקומות החשובים למפלגה הקומוניסיטת, אל מול הכיכר המלאה הכריז מאו זה דונג על הקמת הרפובליקה העממית של סין והיא הייתה המקום בו נאספו המקומיים על מנת להביע מחאות או תמיכה בממשל. לאחר מכן נתקדם פנימה אל תוך העיר האסורה הממוקמת מאחורי הכיכר הגדולה. העיר האסורה הייתה עד שנת 1912 משכנם של שנים מהשושלות הגדולות ביותר של קיסרי סין. האזור נקרא העיר האסורה משום שהיה אסור לתושבי סין להיכנס פנימה, אלא רק המורשים לכך והמשפחה הקיסרית. ביציאה מהעיר האסורה נעלה לתצפית בגבעת הפחם המשקיפה על העיר האסורה ונבנתה על מנת להגן על העיר מרוחות רעות. בהמשך נבקר בשכונת החוטונגים ונצא לטיול ריקשות בשכונות העתיקות בהן נקבל הזדמנות נדירה לצפות בבנייה המסורתית הסינית.

לאחר ארוחת הבוקר המדריך יחכה לכם בלובי בית המלון,

היום נצא לטיול בחומה הגדולה של סין. נתחיל את היום בנסיעה לאזור juyongguan, אזור של החומה הגדולה הממוקם כ70 קילומטר מחוץ לבייג’ינג ובערך כשעה וחצי נסיעה.. כמו כן אזור זה ממוקם על רכב הרים המשקיף על כל האזור ולכן ניתן לקבל נקודת מבט יפה על האזור מלמעלה.

נמשיך לשמורת הטבע המדהימה “קניון לונג – צינג” המכונה -“גוולין הקטנה“. הביקור כולל שיט בנהר בתוך נוף מרהיב של הרים, סלעים, מערות, תצורות טבע משונות ומפל מים אדיר. אל תחנת הסירות נגיע בדרגנוע מפותל הארוך העולם המכונה “מעלית הדרקון“.

בתום הביקור נשוב למלוננו .

נתחיל את היום בביקור במתחם 798- מתחם התוסס של אומנים של בייג’ינג.

נמשיך אל ביקור במקדש הלאמה – מקדש טיבטי מיסטי ומיוחד אליו מגיעים מאמינים מדי יום להדליק נרות ולהביע משאלות. חוויה מעניינת מאוד.

נבקר בפארק Beihai, או בתרגום שמו הים הצפוני. הפארק הינו אגם גדול אשר ממוקם צפונית לעיר האסורה בתוך שכונת חוטונגים ישנה. היום המקום מלא במסעדות ובארים והפך למקום בילוי פופלארי למקומיים ותיירים.

בערב נצא למופע “מסכת הזהב“-מופע סיני מדהים בסגנון לאס וגאס. אחד מהמופעים המושקעים והמרהיבים ביותר בסין, בשילוב ריקוד, תלבושות מרהיבות ,קצב מדהים פעלולים אורקוליים ופעלולי במה מרהיבים. חוויה מיוחדת במינה אסור להחמיץ !!!

לאחר ארוחת הבוקר המדריך יחכה לכם בלובי בית המלון,

נתחיל את היום במקדש השמיים, מקדש זה שימש את הקיסרים הקדומים לתפילה למען תבואה טובה. כיום המקדש הינו פעיל אך משמש איזור בו המקומיים מגיעים על מנת לבצע פעילויות בוקר כגון טאי צ’י, קונג פו ועוד. לאחר מכן נבקר בשוק חונגצ’יאו, שוק הפנינים בו ניתן למצוא הכל ובזול, אחד המקומות הטובים ביותר לקניות בסין.

נצא לביקור בקליניקה לרפואה סינית מסורתית, שם נתוודע באמצעות מומחי המקום אל חלק משיטות הריפוי

משם נמשיך לביקור בבית התה הסיני נלמד על חשיבות התה בתרבות הסינית, את סוגיו השונים ואף נערוך טעימות.

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבית החרושת לייצור משי. סוד יצור המשי לא היה ידוע במערב עד המאה התשיעית והמשי היה אחד מענפי המסחר הגדולים ביותר עבור סין. נחזה בתהליך הייצור נלמד על סוגי המשי ועוד .

נמשיך אל מדרחוב וואנג פו ג’ין / וואנגפוג’ינג (Wangfujing Street) הוא רחוב קניות פופולרי הן לתיירים והן למקומיים הנמצא באיזור דונגצ’אנג . זהו אחד מהרחובות המפורסמים בעיר לאוכל מקומי, בו ניתן למצוא מאכלים אקזוטיים ויחודיים, וכשיורד הערב מתקיים בו שוק לילי. כמו כן, הוא ידוע כאחד ממרכזי העיר המסורתיים ביחד עם מדרחוב Liulichang.

משם נמשיך אל סאן לי טון (Sanlitun) הוא איזור בבייג’ינג המכיל ריכוז גבוה של רחובות ברים פופולריים וחנויות בינלאומיות. זהו אחד ממוקדי הבילוי וחיי הלילה בבייג’ינג, החביבים ביותר על תיירים. במתחם הלא גדול הזה תוכלו למצוא עשרות פאבים סיניים ומערביים, בתי קפה, מסעדות שונות, חנויות ואפילו שני קניונים בינוניים. לאיזור מגיעים לא רק מקומיים אלא גם בני מדינות העולם אשר גרים בסין, ובו נמצאים חנויות מותגים בינלאומיות כגון apple והחנות הגדולה בעולם של אדידס.

בבוקר נבצע צ’ק האאוט מוקדם מהמלון ונצא אל תחנת הרכבת הדרומית של בייג’ינג. היום אנו נקח את הרכבת המהירה אל חאנז’ואו, זמן הנסיעה כחמש וחצי שעות מבייג’ינג. חאנז’ואו הממוקמת כשעה וחצי נסיעה משנגחאי ובעלת משמעות רבה וידועה בעיקר כיעד האחרון בתעלת המים הגדולה שנחפרה מבייג’ינג לחאנגז’ואו. נטייל בעיר היפה הזאת ונסע בערב לשנחאי.

היום נסע לטייל בז’וז’ואנג (Zhouzhuang) , עיר עתיקה וציורית הנמצאת כ-40 ק”מ דרומית לסוג’ו, וכ-75 ק”מ מערבית לשנגחאי שבמזרח סין. ז’וז’ואנג ידועה כ”ונציה של המזרח” – בשל תעלות המים היפות שבה. העיר היא יעד תיירותי פופלרי בסין בשל נופי המים האלגנטיים ולמעשה זוהי עיר המים המפורסמת ביותר בסין, מלאה בתרבות ובבתים סיניים אותנטיים.

העיר, השוכנת על גדות 4 נהרות, מאופיינת בבנייה של חצרות הבנויות זו בתוך זאת, מערכת קשתות וגשרים מעל הנהרות. נערוך שייט בין תעלות העיר ונסייר בשווקים ובסמטאות שבה.

החלק הישן של ז’וז’ואנג, שנבנתה לפני כ-900 שנה, סגור לכלי רכב ובכך עוזר לשמור על אווירה אותנטית ורגועה וזאת למרות כמויות התיירים הגדולות (בעיקר סינים) שפוקדות אותה.

בסוף היום נחזור לשנחאי

נבקר באזור שוק האמנים של שנגחאי- Tianzifang. האזור שהיה מיועד להריסה הפך לאזור משכנם של אמנים מקומיים לאחר שאלו השתלטו על האזור ומנעו את הריסתו. כיום קיימים באזור חנויות המציגות עבודות יד שונות ושאר פריטים.

נמשיך אל מקדש בודהת הירקן או בשמה המקומי:

ן – Jade Buddha Temple – Yu Fo המקדש הבודהיסטי המפורסם ביותר בעיר שנגחאי המהווה אטרקציה תיירותית למליוני סינים המבקרים במקום. במקדש שני פסלי בודהה עשויים מאבן ירקן. הפסל המרכזי הוא פסל הבודהה היושב (נישא לגובה של 195 ס”מ ושוקל 3 טון). הפסל הנוסף הוא פסל בודהה קטן יותר, ששוכב ונישען על כף ידו, מה שמסמל שלוות נפש ורוגע.
מספרים כי הפסלים הובאו לשנגחאי מבורמה דרך טיבט ע”י נזיר בשנת 1882. המקדש נבנה מסביב לפסלים על מנת להגן עליהם. במהלך המהפכה נהרס המקדש, אך באורח פלא הפסלים נותרו שלמים. בשנת 1928, באותו המקום בדיוק, נבנה מקדש חדש, בו ניצבים הפסלים עד היום. כיום מוצגים במקדש גם ציורים, הדפסים ופסלים נוספים.

לאחר מכן נסע אל אזור העתיקה של שנגחאי, אזור גני יו, שם תהנו מהמבניה הישנה ומהגנים הסינים המסורתיים בעלי היסטוריה של יותר מ600 שנה. בערב תהנו ממופע האקרובטיקה המפורסם של העיר לאחר יום הטיול תחזרו אל בית המלון שלכם בשנגחאי.

נתחיל את היום בשכונת Xintiandi, השכונה המשוחזרת ונטייל במדרחוב. השכונה נבנתה בתוך הרובע הצרפתי למען סינים אשר חיפשו מכסה מהמרד בדרום סין. סגנון הבניה- שיקומן, סגנון המשלב בנייה מערבית יחד עם בנייה סינית.

נמשיך אל נאנג’ינג דונגלו (רחוב מזרח נאנג’ינג) הוא בעצם הרובע הבריטי של שנגחאי. ניתן למצוא כאן את מיטב המותגים המערביים כמו בנטון, אספרי, ומרקס אנד ספנסר. במשך שנים שלט נאנג’ינג דונגלו בסצנת הקניות השנגחאית, אך בשנים האחרונות הוא קצת איבד ממעמדו לטובת רחוב הואי חאי שברובע הצרפתי. טיילת האזור, הקרויה “נאן-ג’ינג”, הולכת ממזרח למערב דרך המרכז המסחרי של העיר. קטע זה, שזכה לשם “מייל הזהב”, הפך עוד בתקופה הקומוניסטית לטיילת יוקרתית והומת אדם עם חנויות מותגים לא זולות, מסעדות ג’אנק פוד מערבי בעטיפה יוקרתית, ואורות ניאון סטייל לאס וגאס.

הסעה לשדה התעופה

מה המחיר כולל

המחיר כולל
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • סידורי לינה לאורך כל תוכנית הטיול בדרגת תיירות טובה 3 עד 4 כוכבים
 • חצי פנסיון – שתי ארוחות ביום, למעט היום הראשון והאחרון
 • כל סידורי הנסיעות לאתרים המופיעים בתוכנית
 • כל הכניסות לאתרים המופיעים בתוכנית
 • שני מופעי האקרובטיקה
 • נסיעה ברכבת המהירה. בייג’ינג- שנגחאי, במחלקה שניה
המחיר לא כולל
 • ויזה לסין (50$)
 • הוצאות אישיות – קניות, טלפונים, כביסה אוכל, שתייה וכד’
 • ביטוח רפואי ומטען (מומלץ לרכוש ביטוח בארץ לפני הנסיעה)
 • כל דבר שאינו מצוין במפורש תחת “המחיר כולל“
 • מוניות / תחבורה ציבורית
 • שתייה וארוחות שאינן כלולות בתכנית
 • הארוחות אינם כוללים שתייה (גם מיים לא) ויש לשלם עליה בנפרד.

חברים ממליצים

אידית קרן

הייתי בטיול בסין שברק רז המדהים אירגן מרגע הרישום קיבלתי מלא מידע שימושי על הטיול, ברק בחר מדריך מצויין ברק דאג למציאת שותף/ה לחדר למי שהיה צריך בטיול כל רגע תיכנן ובדק שהכל מתוקתק והיה לו חשוב באמת שאנשים יהנו מדובר באדם עם רגישות מופלאה מקרין אהבה לכל דאג לצ׳פר את החבר׳ה בכל מיני אופנים שונים למשל השאיר לנו שוקולד על הכרית כל אחד בקבוצה ידע שהוא בידיים טובות ממליצה בחום לצאת לטייל בטיולי ברק אין ספק שתשוב עם ברק בעיניים 😃

רועי צוברי

ברק, בדרך כלל אני מסיים טיול עם הנאה אבל אני לא טורח לכתוב וכאן מגיע לך שאפו. הדאגה לפרטים הקטנים עוד מהארץ, בסין ובחזרה מחו"ל היו רק החלק המשלים לקבוצה המיוחדת שגיבשת לטיול אז …. תודה 😉

מידן קידר

ברק, טיול ראש השנה לסין , היה מדהים. גבשת קבוצת אנשים מעולה ואיכותית, מצפה לטיול הבא

שלומית טוריאל

הטיול לסין היה מדהים מכל הבחינות!! חברה טובים ואיכותיים מדריך מעולה מלון ברמה גבוהה ויעדי טיול מעניינים, ברק מראה בין היתר גמישות מחשבתית ויצירתיות כמו גם סובלנות רבה לחברי ורצונות הקבוצה. אוהבים אותך!!! כן ירהו טיולים כאלו 🙂

ג׳ונטי פרידברג

ברק, תודה שצירפת אותי לטיול, תודה על ההשקעה, בחירת הקבוצה והמדריך ושימת לב לפרטים הקטנים, היה פשוט כיף בסינית , חזרתי עם חיוך גדול 😁 מיליארד סינים לא טועים !

ג׳ונטי פרידברג

ברק, תודה שצירפת אותי לטיול, תודה על ההשקעה, בחירת הקבוצה והמדריך ושימת לב לפרטים הקטנים, היה פשוט כיף בסינית , חזרתי עם חיוך גדול 😁 מיליארד סינים לא טועים !

שתפו עם החברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן