קאט בה – Cat Ba

מיקום על המפה : לחץ כאן

באופן כללי את קאט בה הכי פחות תתחברו כנראה בווייטנאם

🚐 איך מגיעים

מטאם קוק לוקחים אוטובוס יום (תיירים), הנסיעה לא ארוכה רק חשוב לדעת שצריך לעלות על מעבורת כדי להגיע לקט-בה, יורדים מהאוטובוס, ועולים על המעבורת ובסיומה חוזרים לאוטובוס שהוריד כל אחד מהנוסעים בהוסטל שלו.

🛏 מקומות לינה

שאתם תגיעו עם אוטובוס סליפר הוא יעצור במלון הזה שתאכלו ארוחת בוקר (בתשלום כמובן של 110 אלף דונג), ארוחה מגוונת מאוד ומפנקת. המקום מציע בשעות הערב: שעה חינת כל יום של בירה, ואחריו קוקטיילים של אחד פלוס אחד, אם אתם ישנים האורחת בוקר כלולה (לא ביום ההגעה), אינטרנט חינם, בריכת שחיה, השכרת אופנועים רק אוטומטיים, צוות מדהים, החברה היא של אותה חברה שעושה שייט בהלונג ביי. יש להם סיורי יום, וסוכנות קרובה לכל מיני יעדי הבאים גם יש בנק קרוב (לא רק כספומט AMT).
טיפ 1: למי שעושה את הלונג ביי, תשקלו פעמים אם לעשות את הסיורי יום.

טיפ 2: אם סגרתם שייט, תבדרו אם יכולים לקחת אתכם מקאט בא ולהחזיר אתכם בהאנוי (אם זה היעד הבא שלכם) ככה אנחנו עשינו שסגרנו את השייט אצל חברת Oasis Bay, רק המונית לנמל של קאט בה עלה לנו כסף על המעבר עד לכרוז היה בחינם כולל הגעה למלון בהאנוי בחינם.

פחות מומלץ על ההוסטל, הוא פשוט מאוד זול ובמרכז אבל החדר לא כל כך כיפי. אם מוצאים משהו אחר במחיר טוב אז עדיף.

 • Victor Charlie Hostel 2

החלופה הוסטל הקודם.

Quch Khanh Bamboo Homestay – להתרחק! יש פשפשים!

אטרקציות

בית חולים שהיה פעיל בזמן המלחמה. (חוות דעת)

🍽 אוכל

מסעדה, בית קפה, מאכלי ים, וייטנאמי, פיצה, מאכלי רחוב. (חוות דעת)

בר, אסייתי, מעדנייה (חוות דעת)

🌏 הא ג’יאנג – Ha Giang

מיקום על המפה : לחץ כאן

🚐 איך מגיעים

 • ישירות מסאפה באוטובוס מקומי לא סימפטי במיוחד של 6 שעות, יוצאים ב08:00 מגיעים ב15:00 כולל הפסקות. למה זה טוב? כי מגיעים בשעות הצהריים, סוגרים את הלופ, מתרגלים רכיבה על אופנוע ויוצאים יום למחרת כשאתם רעננים ובטוחים. ניתן לסגור דרך המקום שאתם ישנים בו בסאפה כרטיסים לאוטובוס הזה.
 • סליפר מהנוי, יוצא בלילה ומגיע בשעה 04:00 להא ג’יאן. למה זה לא טוב? כי מגיעים בלילה, וכדי לא לבזבז שם יום יוצאים בשעה 07:00, 3 שעות אחרי שהגעתם ללופ. מי שזו חווית הרכיבה הראשונה שלו על אופנוע לא מומלץ לעשות את זה, ובכלל לא מומלץ לעלות על אופנוע שישנתם 3 שעות, כי הנסיעה בלופ קשוחה וארוכה. דרך הסוכנות של רוז בעלות של 11 דולר.

חשוב :

 • ברוב המקרים סגירה דרך הסוכנות ישירות לאוטובוס סלייפר, תהיה יותר זולה משמעותית במחיר מלסגור דרך סוכנות מטווחת.
 • ב.        יש אפשרות לישון באחד הוסטלים בחינם עד הבוקר כשמגיעים ב 4:00 לפנות בוקר (שיטה שיווקית – שתשנו שם ואז תסגרו דרכם את הסוכנות – לא חייב בכלל).

🛏 מקומות לינה

מקלחת מים חמים , WiFi , מזגן . סוגר את הפינה יופי .(פייסבוק  |  חוות דעת)

אטרקציות

כולל א. בוקר. אצלו ניתן לסגור את הלופ, בוחרים אופנוע, מתרגלים נסיעה וכו’. האופנועים במצב מצוין, מקבלים קסדות ומגנים. (פייסבוק  | חוות דעת)

מדריך מושלם! דואג לפני אחרי ותוך כדי הטיול, אנגלית מעולה, 3 ימים רצופים של מסלול מעגלי שמתחיל בהא גיאנג. מצפינים לגבול סין. עיקר הטיול זה נופים מדהימים, נסיעה על אופנועים וג׳יפ. עוברים בכפרים ונקודות תצפית. כולל ארוחות ולינה. מי שמבשל לעצמו (כמו שומרי כשרות), למי שרלוונטי תדעו שיש כזו אופציה וזה מוזיל משמעותית את המחיר. (פייסבוק  |  חוות דעת)

 – ניתן לסגור דרכו אוטובוס סלייפר ליעד הבא

לבעלים של הסוכנות יש הוסטלים לאורך כל הדרך, במחירים טובים והוסטלים שווים, אפשר לסגור ג’יפ למסלול של 3 ימים (המסלול הקלאסי). התלבטות בין אופנועים לג’יפ – מה שיכול להכריע זה הבטיחות. למי שלוקח ג׳יפ , הכי חשוב – לבוא חבורה טובה ומצחיקה. (פייסבוק  |  חוות דעת)

בסה״כ אם תצאו ל-3 ימים ו-2 לילות תשלמו עליהם 100$ לאדם כולל הכל חוץ ממים שמי שירצה שיקנה לעצמו.

 • כתובת: Đồng Văn, Đồng Văn District, Hà Giang
  • טלפון: +84-387-540-762  |  וואטסאפ: +84-837-013-546

קריטי לוודא שהנהג יודע אנגלית – עושה את החיים קלים.

מנהל המקום יודע אנגלית שוטף, נחמדים, נותן אפשרות להתקלח ולשמור חפצים אצלו. תכלס, רוב הסוכנויות אותו דבר (מה שמשחק זה המחיר), לא חובה בכלל מדריך – יש מסלול אחד , הנהג יודע בדיוק איפה לעצור ואיפה לא והעיקר מי שנמצא איתך בג’יפ .

מומלץ בחום לקנות מלא חטיפים ופירות לנסיעה!!

חלק הלופ:

 • Công ty CP thảo dược – בתצפית הזאת יש שוקו ממש טעים.
  • o         – Old Town Market Dong Vanבית קפה עם אווירה כמו במתחם שרונה. (חוות דעת)
   • שעות פתיחה: 27 שעות ביממה

יש קטע לא מובן שאם אתה לא סוגר הוסטל דרך הסוכנות שלך, משטרה יכולה לבוא להוסטל שלך ולבקש קנס כספי מאוד גבוהה. ואם אתה סוגר הוסטל עם הסוכנות שלך אז במידה והמשטרה מגיעה אליך הם משלמים את הקנס ההוסטלים שהסוכנות מציעה, לא רעים בכלל ואתה יודע שאתה בראש שקט מבחינת המשטרה .

זינג / ז’ין (עובד גם בסוכנות של טין)

כאשר סוגרים מול טין ללופ, הוא אומר שהוא יגיע אבל בכל המקרים הוא לא מופיע אלה שולח אחרים אחד בשם פאנג פאנג והשני זינג, שניהם מקסים ויודעים אנגלית, לכן מי שירשם פה זה זינג ספציפית. מעבר לזה טין לא עונה לטלפונים ביום היציאה ללופ וממציא כל מיני סיבות למה לא ענה כמו, היה בבית חולים, המשטרה לקחה לו את הנייד, או פשוט לא יענה לכם.

זינג אוהב ישראלים וכיף לדבר איתו, יודע אנגלית טוב, מצחיק, חברותי ויעשה לכם את הטיול, עוצר בדרך לצלם אתכם וגם ישמח שתצטלמו איתו. אם סגרתם עם טין תוודאו שזינג יהיה איתכם! (הטלפון של טין: +84-962435755 אבל זה על אחריותכם, אנשים לא הכי ממליצים עליו ישירות יכול להיות זינג כפוף אליו!, יש צורך לבדוק).

אנשים שסגרו דרך טין, טין דאג לאוכל ולינה, לחסרים נקיי מרווחים עם מים חמים, גם הארוחות שהם מפנקות.

טלפון של זינג : +84-969397701 (לפי מה שנכתב אפשר לדבר איתו ישרות גם)

 • מחיר: 6 אנשים, 3 ימים, 1 ג’יפ, 2 אייזיריידרים – 660 דולר כולל הכל ל-3 ימים (35 דולר לאדם ליום)

Mui Ne Happy Tour Vietnam – לופ, ג׳יפ ו-6 איזיריידרים, מדריך מושלם עם אנגלית טובה, חולה על ישראלים ועם קבוצת נהגים סופר זהירים. דאגו לנו להכל מקצה לקצה: מים, מגנים, אחסון תיקים, אפילו מקלחת בהוסטל בהא ג’יאנג בסוף. ארוחות ומלונות ברמה טובה ובין הדילים הזולים שמצאנו ביחס לשאר.

אתר החברה |

אפשר לפנות אליו בוואטספ
+84 33 809 7000

🔂 איך עובד הלופ

אחרים שהיו במזג אוויר מטורף בטיול, ועם זאת לא התלהבו על ה – ״לופ״, אחרים אומרים שזה אחת החוויות היותר טובות בטיול כולו אז לשיפוטכם.

הלופ הוא מסלול מעגלי בצפון ויאטנם על הגבול עם סין, מתחילים בהא גיאן ומסיימים בהא גיאן. ניתן לעשות את הלופ על אופנוע או ג’יפ, עם מדריך או בלי מדריך. ניתן לעשות יומיים עד ארבעה ימים של הלופ, אם עושים את זה ביומיים לא מספיקים לראות את הכל. במסגרת הלופ עוברים בנופים מ ד ה י מ י ם, שלא תוכלו לראות אותם בשום מקום אחר. בכל יום רוכבים בסביבות 100-120 קילומטר, קצת כואב בתחת אבל תיהיו חזקים!.  בכל יום ישנים בהום סטיי בכפר אחר, ובדרך עוצרים לאכול ארוחות צהריים. הדרך ברובה סלולה ולא מאתגרת כל כך, אבל עדיין יש חלקים לא סלולים.

יש 2 אפשרויות לבצע את הלופ: לבד, כלומר לקחת אופנוע ללמוד את המסלול ולנווט עצמאית. או, לקחת מדריך שינווט עבורכם, יסביר לכם על המקומות בהם אתם נמצאים, יקח אתכם למקומות לינה ומסעדות מומלצות ויעזור לכם בשעת צרה. נהיגה עם מדריך תעשה לכם את החיים הרבה יותר קלים, היא אפשרה למי שנהג עצמאית להיות ממוקד בנהיגה על האופנוע בזמן שהמדריכים דאגו לכל היתר. למדריכים יש אנגלית מצוינת והם סופר מתחשבים וטובים.

עלויות הלופ (LOOP):

3 אפשרויות:

 • רכיבה עצמאית על אופנוע – 9 דולר ליום, לא כולל לינה, אוכל ודלק במהלך הלופ.
 • רכיבה עם מדריך– 59 דולר ליום, לא כולל לינה, אוכל ודלק במהלך הלופ, בנוסף צריך לשלם על לינה ואוכל עבורם – קצת יקר אבל שווה כל שקל.
 • רכיבה עם מדריך הכל כלול – 115-120 דולר ליום, כולל אוכל דלק לינה וכו.
 • §         6 אנשים, 3 ימים, 1 ג’יפ, 2 אייזיריידרים – 660 דולר כולל הכל (110 לאדם ל- 3 ימים | 35 דולר ליום)

העדיפות היא אופנוע, ככה לא תוכלו להפסיד שום דבר מהלופ! זה פשוט כיף ולא מפחיד בכלל.

אם באם בקבוצה עדיף לקחת גם ג’יפ, אם תרצו לנוח אחרי רכיבה ארוכה, זה פשוט נוח לנוח ברכב אחרי נסיעה של כ”כ הרבה שעות ברצף.

רשימה של מדריכים שעושים את הלופ:

ביבי:     +84-97-9510244                      ג׳ק:       +84-96-219828
האנג:     +84-12-37013546                    הפי:       +84-33-8097000
זינג:      +84-96-9797701                      טו:        +84-16-94507775
טונג:      +84-98-5925994                      טייגר:    +84-96-4011264
טין:       +84-96-2435755                      סאני:     +84-36-4466766
פונג:      +84-97-3712498                      קאי:       +84-97-1123307
קואן:     +84-97-2012400                      קן:        +84-97-2572506
ג’סמין:   +84-37-5229476

מומלץ להביא אתכם:

 • רמקול לדרך המדריכים אוהבים את זה (רובם רוקדים ושרים)
 • לכל מי שחושק בו לתת משהו לילדים חמודים בדרך, למי שיש מצלמה פולארויד תנו להם תמונה של עצמם. עפים על זה והרבה יותר בריא מסוכריות. מזכרת לחיים בשבילם.
 • תוודאו שיש מקום לתיקים שלכם בגי’פ בהתאם לכמות אנשים שישבו שם (קחו בחשבון שאולי יהיה גשם וכולם יכנסו לרכב).

חוזרים מהלופ אחר הצהריים וישר כשחוזרים אפשר להזמין דרך מיסטר האנג כרטיס לסליפר בחזרה להאנוי, ב-20:30 כבר תוכלו להיות בדרך.

🍽 אוכל

מאפה קינוח מושלם. (פייסבוק  |  חוות דעת)

מאמרים נוספים
נהנתם מהמאמר? שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן