כרטיס סים (SIM) בווייטנאם / חברות סלולר

מומלץ לקנות כרטיס סים מקומי בווייטנאם. זה זול ופשוט ממש.

תוך כדי הליכה לאורך רחוב תיירותי תראו שלטים של החברות בחנויות נוחות, סוכני נסיעות ודוכנים.

יש מקומות בהם ידרשו שתציגו דרכון’ כדי לקנות כרטיס סים אז תדאגו שהדרכון יהיה עליכם (אם במלון מבקשים ממכם להשאיר את הדרכון שלכם אצלם תתנו להם תצלום של הדרכון במקום).

ברחובות תוכלו למצוא גם חנויות רשמיות, ואם טסתם להאנוי או הו צ’י מין סיטי (סייגון) שדות תעופה, אתם יכולים לקנות כרטיסי סים עבור כל אחד מהספקים הגדולים באזור הכניסות של השדות תעופה.

היתרון העיקרי בלקנות כרטיס סים בשדה תעופה בווייטנאם הוא שאנשי המכירות דוברי אנגלית טובה והתהליך יושלם בתוך פחות מחמש דקות. המחירים די זהים למחירים שתמצאו ברחוב.

כל סוגי הסים זמינים מכרטיס אחד – פשוט גוזרים גודל מיקרו או ננו לפי הצורך, אפשר לבקש מהמוכר לעשות את זה, יש 4 חברות עיקריות לכרטיסי סים בווייטנאם:

עלות כרטיס סים בויאטנם

מחירים של רשת Viettel Telecom לכרטיס data נתונים (רק אינטרנט בלי שיחות) נעים בין 30,000-200,000 דונג ל-200 Mega-  שלוש GIGA בהתאמה.

מחיר של כרטיס 1.5GB למשל אמור לעלות בסביבות ה-120,000 דונג. אפשר להוסיף להם גם חבילות שיחות במחירים שנעים בין 100,000-500,000 דונג (תלוי במשך התקופה).

שני כרטיסי סים של Viettel Telecom בדוכן ברובע העתיק בהאנוי בעלות של 80,000 דונג לאחר הנחה.  הכרטיס יכולים להספיק למשך חודש וקצת ואנשים מרוצים ממנו.

מחירים בחברת VinaPhone בשדה תעופה בסייגון התעופה היו מאוד סבירים – כרטיס סים לנתונים בלבד (אינטרנט) של חבילת 5GB ל-30 יום יעלה 100,000 דונג (בערך $5 דולר).

הזהרה: רוכבי אופנועים כדרך קבע גונבים מכשירי סלולר תוך כדי רכיבה כשאתם תדברו עם הנייד באוזן, המלצה שלי, או תחזיקו את הנייד חזק מאוד ביד, או תשתמשי באוזניית בלוטוס (Bluetooth)!

מאמרים נוספים
נהנתם מהמאמר? שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן