הכתבה הזו בשבילך! למה גברים מגיעים לטיולי ברק?

מאת איילת יובל דרזנר ayd1974@gmail.com

את חן פגשתי על מנת להבין ממנו על “למה גברים מגיעים לטיולי ברק ” וזו בעצם השאלה שרוב הגברים מתלבטים לגביה….

“את הטיולים הראשונים שלי ארגנתי באופן עצמאי יחד עם חבר. זה  לא קל לארגן טיול לבד כי מדובר בהרבה לוגיסטיקה כמו: בתי מלון, כלי רכב, כרטיסים להופעות, כניסה למקומות ועוד” חן מספר. 

הארגון הוא חלק מהכיף אבל כשמדובר בטיול ארוך של 10 ימים או 3 שבועות וכולל מספר יעדים, הארגון הופך להיות מאוד מורכב וכשמישהו אחר מארגן עבורך, זה מקל מאוד, כי אתה רק צריך לבוא ולהנות מהטיול, יעד מסויים יכול להיראות אחרת לחלוטין אם מישהו מומחה מארגן את הטיול או אם מישהו שלא היה אף פעם ביעד מארגן את הטיול.

כבחור, אני מודה, שבשלב מסוים בחיים קשה מאוד להכיר אנשים חדשים ואני מדבר על גילאי 30 פלוס. טיולי ברק זו דרך טובה מאוד להכיר חברים חדשים, לא סתם הסלוגן שלו זה “לגלות עולם של חברים”. 

אני בקשר עם חברים וחברות רבים שהכרתי בטיול שהשתתפתי בו כלפני שנתיים פלוס, גם בזכות קבוצות Whatsapp שנפתחה ע”י ברק יצא לי לטוס יחד עם החברים מהטיול ההוא לטיולים נוספים. היה קליק עם רוב מהאנשים מהשיחה הראשונה וזה אחד הדברים הטובים ביותר בטיולי ברק

זו גם הזדמנות מצויינת להכיר בני זוג, אבל זו לא המטרה העיקרית שלי בכל אופן.

למה פחות גברים באים לטיול מאורגן?

אני חושב שהם מרגישים שהם יכולים לארגן לעצמם ויתכן גם שיש מקום לחסכנות כלכלית. אני מניח שלרוב הגברים יש חששות מאיך יהיה להם בטיול מאורגן עם אנשים שהם לא מכירים, כנראה סוג של פחד.

אני יכול לומר שכשהייתי בטיול עצמאי באירופה, אחת המסקנות שהפקתי היא שצריך לארגן הרבה דברים מראש, כמו למשל בתי מלון, כי נאלצנו בכל יום להקדיש בין שעה לשעתיים ואפילו יותר כדי למצוא איפה לישון. מבחינתי זה כאב ראש ובזבוז זמן יקר שיכולתי לעשות בו משהו אחר. אמנם היה לנו רכב מה שהקל עלינו מאוד, אבל זה לקח לעתיד. בטיול מאורגן יש את המדריך וזה מאוד נחמד שהאחריות עוברת אליו.

בטיול לקרואטיה שיצאתי אליו דרך טיולי ברק אני זוכר שהיו יותר נשים מגברים, אני מיד הזמנתי  את אחד מהחברים שלי שיצטרף גם לקבוצה ולא מפריע לי אם יש יותר נשים מגברים. מה שחשוב בעיני הוא שהאנשים יהיו פחות או יותר באותו ראש והקבוצה איכותית.

הסיבה שיצאתי לטיול הראשון שלי עם טיולי ברק לסין הוא שאני יודע שבסין רצוי שיהיה ליווי, מדובר במקום בעייתי, בעיקר בהקשר בעיות השפה, התוכנית נראתה מעניינת והניסיון הראשון עם טיולי ברק הוביל לטיול השני. חבר טוב שראה את הפרסום, שמע על טיולי ברק המלצות והציע שנלך דרכו כי הוא יחסוך לנו את כאב הראש הלוגיסטי וזרמתי. וכך באמת היה.

גילאים ועוד…

בטיול ההוא לסין אני וחברי היינו הכי צעירים, בני 27 והכי מבוגר היה בגיל 40 ואם זאת החיבור לקבוצה ולמרות פער הגילאים עדיין היה מצוין.

אחד הדברים שגם הבנתי הוא שיש סינון של אנשים שמתבצע באופן טבעי כי לרוב זה חבר מביא חבר. בעיני זה חשוב שיש אנשים שהם “באותו הראש” מה שיוצר חיבור טוב יותר בתוך הקבוצה.

אני ממליץ על טיולי ברק כי בסופו של דבר היה תענוג עם הח’ברה, אני מרוצה מבחינת הארגון ובחירת המקומות, הצעתי לעוד חברים להצטרף ובאתי לטיול נוסף ושבעיני זה אומר הכל.”

מאמרים נוספים
נהנתם מהמאמר? שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב google
Google+
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן