ביטוח נסיעות

כמדי שנה, אנו מוצאים עשרות קבוצות ומאות מטיילים לחו”ל,

בין אם מדובר בטיול קצר של סופ”ש פה באירופה או טיול של שבוע, או טרק משולב טיול אתגרי

מטיילים רבים נוטים להתמקד רק בצד הנוצץ של החופשה, ולהתעלם מצדדים אחרים, נוצצים פחות. אף כי חופשה בחו”ל נוטה לרוב להיות עניין בטוח למדי וגם אם אתם טסים למקומות ה הנחשבים בטוחים ביותר בעולם, כגון יפן, בולגריה, גרמניה – כולנו חשופים לשורה ארוכה של סכנות, בין אם מדובר בניסיון שוד, תקיפה אלימה בשעת לילה מאוחרת, או סתם נפילה ברחוב באמצע היום. מקרים אלו עלולים להרוס בבת אחת את הטיול, ולהותיר אותנו במצב חירום מבחינה אישית וכלכלית כאחד.

מסיבה זו בדיוק אנו מחייבים  על ביטוח נסיעות לחו”ל, אשר מטרתו לספק לנו את מעטפת ההגנה הנדרשת, על מנת שנוכל להתמסר בלב שלם להנאות הטיול וללא דאגות מיותרות. בימינו קיימות מספר רב של פוליסות ביטוח שונות עבור היוצאים לחו”ל, הכוללות שורה של תנאים שונים ומגוונים.

מתי צריך לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל?

חשוב לזכור כי בסופו של דבר, כולנו מתמודדים מדי יום מול שורה ארוכה של תאונות פוטנציאליות ובלתמ”ים שאין אנו מתכננים להם, וזאת מרגע יציאתנו מבית המלון בבוקר, ועד לחזרה אליו בערב, כאשר למזלנו רובן נמנעות ברגע האחרון. עם זאת, ובניגוד למצב בארץ, הרי שיכולתנו להתמודד עם תאונה או אירוע פתאומי וחריג בחו”ל קטנה במידה ניכרת, שכן במרבית המקרים האירוע מתרחש בארץ זרה, כאשר לא תמיד ברור למי יש לפנות, וכיצד ניתן לקבל סיוע נדרש בדחיפות.

מסיבה זו, וגם אם נראה לרבים כי הסיכוי להתרחשותו של אירוע חריג בעת הטיול לחו”ל נמוך, ואף אפסי, הרי שחשוב לזכור כי מקרים כאלו עודם מתרחשים, גם במקומות הבטוחים ביותר בעולם. במצב זה, חשוב שלמטייל תהיינה כתובת חירום אליה יוכל לפנות לצורך סיוע, שכן במידה ולא, החופשה החלומית עלולה להפוך בתוך זמן קצר לחופשת בלהות, אותה תרצו להדחיק לאורך שארית חייכם.

לכן ביטוח בריאות לחו”ל חובה לרכוב מיד אחרי הרישום לאחד מן הטיולים שלנו.

כיצד לבחור ביטוח נסיעות לחו”ל?

בימינו, כל חברות הביטוח בישראל, וכן מרבית סוכנויות הנסיעות, מציעות למטיילים שורה ארוכה של פוליסות ביטוח למטיילים לחו”ל, כאשר היקפן של הפוליסות, ובהתאם לכך מחירן, משתנה באופן משמעותי מפוליסה אחת לרעותה, וזאת כמובן גם בהסתמך על יעד ומטרת הנסיעה. במרבית המקרים, פוליסות הביטוח הבסיסיות מתחילות במחיר של כ-1$ ליום טיול, ועולות בהדרגה.

בדיוק בגלל סיבה זאת עשינו שת”פ עם חברת הביטוח אביאור סוכנות לביטוח  ואנו מאפשרים לכם לעשות השוואה בעצמכם ולהחליט באיזה ביטוח אתם מעוניינים לבחור לטיול הקרוב. אבל לא משנה במה תבחרו, ככה תדעו שאתם מוגנים מכל צרה שלא תיהיה טפו טפו טפו 🙂

 

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן