איך הכל התחיל

אז נעים להכיר, אני ברק

לברק תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה ממכללת נתניה, תואר שני בתקשורת וטכנולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ובעל תואר מהנדס רשתות תקשורת ממכללת ‘נס טכנולוגיות’. ברק הוא בוגר ממר”ם ושירת קרוב ל-9 שנים בתפקידים שונים בצבא קבע, ביניהם: מפקד המרכז לשליטה ובקרה בפיקוד מרכז, קצין מחשוב בסיסי פיקוד מרכז, ראש צוות תמיכה ותשתיות וראש מדור מבצעים ביחידת האיסוף המרכזית 8200. ברק עוסק באבטחת מידע וארגון טיולים משמש לו כתחביב לצד עיסוקו המקצועי. בעבר אף שימש כיועץ בוועדת המדע והטכנולוגיה בכנסת בנושא אינטרנט ומחשבים. בזמנו הפנוי עוסק ברק בהתנדבויות ועזרה לקהילה במסגרת ארגון רוטרי ורוטראקט, ואף מתנדב בפרויקט “יזמים צעירים ישראל”, שבו הוא משמש כמנחה עסקי, וב-space IL כאחראי אירועים.

מוזמנים לעשות לייק לדף הפייסבוק שלי ולקבל עדכונים שוטפים:

שלכם,
ברק רז

0
ברשימת התפוצה
0
לייקים
0
שיתופים
0
טיולים

חשוב לי!

אני יכול לכתוב כאן הרבה על למה שווה כל כך להצטרף לאחד הטיולים שלי, אבל אני אספר לכם במקום על מה חשוב לי:

  • חשוב לי מאוד שהמחיר תמיד יהיה מחיר כולל הכל, בלי הפתעות ובלי תוספות, כי אם אני מתכנן מסלול ואני יודע שכדאי להיכנס לאיזה אטרקציה, אז אני רוצה שכולם יכנסו לאטרקציה ללא תוספת תשלום.
  • חשובה לי הדרכה מעולה היא האל”ף-בי”ת של כל טיול טוב – אין פשרות בנושא הזה.
  • חשוב לי המסלול: היות ומדובר בחבר’ה צעירים, על המסלול להיות בהתאם – מיוחד, כיפי ומפתיע, תוך תיאום שוטף עם מדריך מקצועי מטעם סוכנות הנסיעות.
  • חשוב לי שמקומות הלינה שלנו יהיו טובים, מיוחדים וברמה גבוהה, אבל מצד שני לא יותר מדי יקרים ופלצניים.
  • חשוב לי לברור את האנשים בקבוצה, לנסות עד כמה שניתן להביא אנשים טובים, בני אותו הגיל, ועד כמה שניתן, מספר זוגי של גברים ונשים בקבוצה.
  • חשובה לי עלות הטיול – אני מנסה להביא כמה שיותר בכמה שפחות, תוך שאני מנצל את הכוח של קנייה קבוצתית.
  • חשוב לי התוכן של הטיול, שיהיה עשיר ועמוס בכל טוב.
  • חשוב לי שגודל הקבוצה יהיה סביר ולא גדול מדי.
  • חשוב לכם לטייל בטויל צעירים (טיולי צעירים) ולא עם מגוון רחב של גיליים.
  • חשובים לי הצ’ופרים שאני מחלק במהלך הטיול, “לפנק לפנק לפנק” 🙂

חשובים לי עוד הרבה דברים, אבל בסופו של יום חשוב לי שיהיה לך כיף לטייל איתנו, ולגלות עולם של חברים!

איך הכל התחיל

“למי בא לטייל בירדן בסוכות?”

בסוכות 2012 ידידה טובה פנתה אליי והציעה שנצא עם קבוצת חברים לטיול בירדן. היות וירדן מבחינתי היא יעד שלא בא לי לטייל בו לבד, החלטתי להפיק טיול “מאורגן” שכל החברים שבו הם למעשה אנשים שאני מכיר…

הרמתי את הכפפה והתחלתי בארגון טיול של 5 ימים לירדן, תחת הכותרת בפייסבוק:

15 חברים החליטו להצטרף ואני התחלתי לארגן את מסלול הטיול, אמצעי תחבורה, אבטחה, לינה וכל מה שצריך כדי שיהיה לנו כיף בטיול, והכי חשוב – במחיר מנצח! סה”כ, (אמרתי לעצמי), אנחנו 15 אנשים ולכן אפשר להוזיל עלויות די בקלות.

הטיול היה מאוד מוצלח וירדן התגלתה לנו כמדינה מדהימה עם הרבה דברים מעניינים לראות ולעשות. נוצרה קליקה חדשה של חברים ורצון לארגן עוד טיול באותה המסגרת.

לפי בקשת גרעין מהחברים מקבוצת ירדן, הוחלט לארגן טיול נוסף, והפעם למרוקו. ללא ספק, יעד מאתגר לא פחות.

לפי בקשת גרעין מהחברים מקבוצת ירדן, הוחלט לארגן טיול נוסף, והפעם למרוקו. ללא ספק, יעד מאתגר לא פחות.

וכך שוב מצאתי את עצמי חוקר, בודק, משווה ומחפש עם מי הכי כדאי לטוס ובאיזה מסלול הכי כדאי ללכת, תוך ארגון לוגיסטיקה מורכבת במיוחד כדי שהטיול יהיה מעניין ומיוחד עד כמה שניתן עבור קבוצת הגילאים שלי ושל חבריי שרוצים להצטרף למסע.

שוב פרסמתי בפייסבוק: “למי בא לטוס למרוקו?” ומצאתי את עצמי עם 34 אנשים מדהימים, נפלאים וחברים טובים עד היום. הטיול היה מדהים וכיפי במיוחד.

שלא במתכוון (אבל לא במפתיע) נוצרו כמה זוגות בטיול 🙂

משם העסק התגלגל כמו כדור שלג… הפעם היעד היה סין. לא פחות מ-72 איש (!) הצטרפו אלי לשני טיולים סובבי בייג’ין, בראש השנה ובסוכות 2013.

זהו, אחרי סין כבר ידעתי: אני אוהב לעשות כיף עם אנשים אחרים, מרתק אותי לפגוש אנשים חדשים והכי עושה לי את זה החיבור המדהים הזה בין האנשים שבקבוצה אחד לשני, אם בקטע רומנטי ואם ברמה החברית. החיבור והחברותא הטובה בין חברי הקבוצות פשוט מוכיחים לי שאני צריך לארגן עוד טיולים כאלה, ולכן אני כאן, אז תפתחו לוח שנה ותצטרפו לאחד התאריכים הפנויים שלנו

***ברק רז הוא אדם פרטי ולא ארגון מסחרי, אשר רק מקשר בין המשתתפים בטיול לסוכנות הנסיעות. ההשתתפות בטיול נתונה להחלטתכם בלבד. כל מנהלות הטיול, כולל התשלום, הוא בין המשתתפים לבין הסוכנות. ברק אינו אחראי על נזקי גוף, נפש ורכוש או על כספי המשתתפים בטיול

יש שלל חברות של טיולים מאורגנים לחו”ל בישראל, זה הרי ידוע לכול, אבל לפעמים יותר חשוב עם מי טסים לחו”ל מאשר לאן טסים, בדיוק בשביל זה הקמתי את טיולי ברק, פיתרון מיוחד לחבר’ה צעירים (טיולי צעירים) שרוצים להנות מכל העולומות – תרתי משמע 🙂

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן